4TECHNIX

al. Legionów 47
08-400 GARWOLIN
e-mail. info@4technix.pl
tel. 25 748 42 02

chart

nowoczesne zarządzanie obiektami hotelowymi

system hotelowy – oprogramowanie dla hoteli CHART dzięki swojej niezawodności, uniwersalności i modułowości, znajduje szerokie zastosowanie w hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych i sanatoriach.

system z powodzeniem może być stosowany zarówno w małych, jak i dużych obiektach.
pomimo że program zawiera bogaty pakiet funkcji charakteryzuje się łatwością obsługi.
nie sprawia żadnych problemów osobie zaznajomionej z podstawowymi zasadami pracy w środowisku microsoft windows.

wygoda

wdrażanie systemu chart

przy wdrażaniu oprogramowania dla hoteli nie są wymagane długie, czasochłonne i kosztowne szkolenia.
współpraca pomiędzy użytkownikiem i programem realizowana jest za pośrednictwem kolorowych ikon, czytelnych przycisków oraz logicznie powiązanych okien. liczne grono użytkowników systemu CHART przekonało się, że jest to najbardziej przyjazne oprogramowanie hotelowe na rynku.

obsługa

narzędzie dla pracowników i kadry zarządzającej

system może pracować w lokalnej sieci komputerowej i być użytkowany jednocześnie przez wielu operatorów: recepcjonistów, kadrę managerską, księgowość, dział marketingu.

automatyka

współpraca z innymi urządzeniami

program hotelowy CHART współpracuje z szeroką gamą urządzeń i systemów informatycznych i telekomunikacyjnych, automatyzując i upraszczając codziennie wykonywane zadań.
komunikacja obejmuje między innymi centrale telefoniczne oraz systemy taryfikacyjne, drukarki fiskalne, systemy zamków hotelowych, systemy księgowe i płatnicze.

rezerwacje

moduł rezerwacji internetowych

w dpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, nasze oprogramowanie dla hoteli zostało wyposażone w moduł rezerwacji internetowych, a dla klientów zainteresowanych współpracą na platformie B2B – w system chartnet.
system jest na bieżąco rozbudowywany i uaktualniany, zgodnie z oczekiwaniami i życzeniami naszych klientów oraz ze zmieniającym i się przepisami.
bezpośrednią pomoc przy wdrożeniu i eksploatacji świadczyć może dowolna spośród 100 współpracujących z nami firm partnerskich.