4TECHNIX

al. Legionów 47
08-400 GARWOLIN
e-mail. info@4technix.pl
tel. 25 748 42 02

biometria

biometryczne systemy zabezpieczeń na odcisk palca

biometryczne systemy zabezpieczeń to najbardziej zaawansowane technologie, wykorzystujące indywidualne cechy ludzkie, takie jak odcisk palca oraz obraz siatkówki oka.
niepowtarzalność tych cech pozwala na szybką i pewną (>99%) weryfikację kontrolowanych osób.

istota działania systemów biometrycznych opiera się na porównywaniu odcisku palca sprawdzanej osoby ze wzorcem przechowywanym w bazie danych. linie papilarne palca są skanowane, a powstały obraz jest przetwarzany na cyfrowy kod, na podstawie którego następuje weryfikacja danej osoby.

system rcp

rejestracja czasu pracy

specjalnie dla potrzeb efektywnej ewidencji czasu pracy firma BioSys przygotowała swój autorski system. myślą przewodnią podczas tworzenia oprogramowania RCP była prostota jego działania oraz dostępność dla każdego, nawet mało doświadczonego użytkownika.

prowadzenie uproszczonej formy poruszania się po systemie pozwala na jego pełne opanowanie już po kilku godzinach pracy. zaledwie po jednym dniu użytkowania możemy cieszyć się funkcjonalnością systemu RCP, w pełni monitorując czas pracy podległego personelu.

system erp

szczegółowe rozliczanie etapów produkcji

stały monitoring etapów produkcji oraz rejestracja zleceń produkcyjnych są niezbędnym elementem w każdym zakładzie produkcyjnym. autorski system kontroli i rozliczania etapów produkcji stworzony z myślą o dużych zakłądach produkcyjnych pozwala nie tylko rozliczyć czas, jaki pracownicy poświęcili na wykonanie zlecenia, ale również na bieżąco monitorować proces realizacji zamówienia.

system pozwala generwać raporty prezentujące wydajność pracy oraz zestawienia porównujące czas pracy rzeczywisty z założonym czasem technologicznym. wymiana danych z systemami ERP oraz zarządzania produkcją jest możliwa dzięki interfejsowi integrującemu systemy, który dostosowany jest zawsze do indywidualnych potrzeb klienta.

przedszkolak

rozliczanie pobytu dziecka w przedszkolu

prowadzenie ewidencji obecności dzieci w przedszkolu to problem każdej placówki. system punktualny przedszkolak został zaprojektowany z myślą o placówkach, gdzie naliczanie należności za pobyt dziecka w przedszkolu połączone z kosztami wyżywienia czy zajęć dodatkowych jest konieczne.

program oblicza czas spędzony w przedszkolu, nalicza odpowiednią stawkę godzinową i w automatyczny sposób generuje wydruk lub rachunek. elektroniczna kontrola obecności w przedszkolu to rozwiązanie, które z pewnością usprawni prowadzenie dziennika obecności.

jest oficjalnym partnerem handlowym firmy